خانه / ارسال خبر به فسانا

ارسال خبر به فسانا

نام و نام خانوادگی خبرنگار(الزامی)

ایمیل خبرنگار(الزامی)

عنوان خبر

متن خبر

تصویر خبر

یک نظر

 1. زین العا بدین عباس پور

  در فسا صورت پذیرفت
  دیدار مدیرکل کمیته امداد با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار، امدادگران ،خانواده شهید مدافع حرم و مددجویان تحت حمایت در فسا

  مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان فسا از دیدار مدیرکل کمیته امداد استان فارس با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار،کارکنان امداد ،خانواده شهید مدافع حرم و مددجویان تحت حمایت خبر داد؛به گزارش روابط عمومی کمیته امداد شهرستان فسا،محمد بهزادی اظهار داشت :دکتر محمد بذر افشان مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره ) استان فارس با همراهی معاونین خودکفایی و اشتغال و حما یت خانواده امداد استان ضمن حضور در این شهرستان از نزدیک با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار ،پرسنل امداد و خانواده شهید مدافع حرم اهل بیت (ع ) بسیجی شهید ابوذر غواصی وتعدادی ازخانودهای مددجویان تحت حمایت و طرح های موفق خودکفایی بازدید نمودند .
  دیدار مدیر کل با خا نواده شهید مدافع حرم
  دکتر بذرافشان در بازدید از خانواده شهید ابوذر غواصی ضمن قدردانی از مقام والای شهیدان گفت: هر پیروزی که در دوره‌های مختلف برای انقلاب اسلامی به وجود آمده است به برکت خون شهدای گرانقدر است و همه ما مدیون خون شهدا هستیم.
  وی با بیان اینکه در سفرهای شهرستانی دیدار با خانواده معظم شهدا، موجب برکت می شود افزود:امنیت کشور به برکت جانفشانی ها و خون شهدا،راهنمایی ها و رشادت های امام(ره)، رهبری و نفس پاک خانواده شهداست در این دیدار ها هدایایی از سوی کمیته امداد استان به مادر این شهید گرانقدر تقدیم شد.

  دیدار مدیر کل با مسئولین ارشد شهرستان و بازدید از طرح های موفق خودکفایی
  بهزادی افزود:در این دید وبازدیدها که درفضایی صمیمانه برگزار شد مدیر کل امداد فارس از حس همدلی و همکاری مسئولین این شهرستان با کمیته امداد خصوصا امام جمعه ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی وفرماندار محترم تقدیر وتشکر نمودند .
  ودر ادامه از نزدیک با حضور مسئولین شهرستان در جریان فعالیت های انجام پذیرفته برای تعدادی از خانوادهای نیازمند این شهرستان قرارگرفت و برای رفع مشکل خانواده این ولی نعمتان جامعه اسلامی دستورات لازم را مبذول کرد. وهمچنین از تعدادی از طرح های موفق خودکفایی مددجویان با حضور فرماندار ویزه فسا بازدید نمود .

  نشست صمیمی مدیر کل با با امدادگران فسایی
  مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فسا خاطر نشان نمود : دکتر محمد بذرافشان ضمن ابراز خرسندی در بین امدادگران با تاسی از آیات قرآنی و روایات ائمه معصومین علیهم السلام مقام وجایگاه خدمت رسانی به ایتام ومحرومان و فلسفه خدمت در امداد را برشمردند . و بیان داشتند کا رما امتداد کار انبیاء و اولیا ء الهی است . اینجانب توفیق خدمت در همه جا را پیدا نمودم هیچ جایی حلاوت و شیرین تر از خدمت در امداد نیست . و این یک حقیقت است .
  ایشان در ارتباط با شخصیت مو لی متقیان حضرت علی (ع) سخنانی را بیان نمود ند و بی نظیر بودن این حضرت را در یتیم نواز ی وتوجه خاص به ایتام و فقرا ء دانستند .
  مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس با توجه به فرا رسیدن جشن عاطفه ها تدبیر مدبرانه جناب مهندس فتاح را در دو مرحله ای برگزار شدن جشن عا طفه ها ستودند و تاکید نمودند . نیاز بچه های یتیم نیاز بچه های ماست هیچ فرقی قائل نیستیم و در ا ین زمینه ، لذا این مسئله رسالت و و ظیفه ما را بسیار سنگین می نماید . چرا که همه ما امدادگریم و باید باهم تلاش کنیم در رفع نیازهای ایتام بکوشیم . در ادامه دکتر محمد بذرافشان بر احیاء فرهنگ جهادی ، تفکر بسیجی و نگاهی به دور از هرگونه موقعیت های قومی و منطقه ای تاکید نمودند .
  تقفقد ودلجویی از ایتام توسط مدیرکل لازم به ذکر ا ست دراین سفر مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان فارس در فضای آکنده عطوفت ، مهربانی و صمیمیت از تعدادی از منازل مددجویی این شهرستان بازدید نمود . ایشان یک باب منزل مسکونی خریداری شده توسط خیرین جهت یکی از خانواده های سادات بازدید و از نزدیک آنان را مورد تفقد و دلجویی قرار دادند .و همچنین به مناسبت مراسم جشن ازدواج یکی از دختران ایتام سادات یک سرویس طلا اهدای از سوی حامی ایشان با دستان پر خیر و برکت دکتر بذرافشان به ایشان اهداء شد

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*